Zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa TUTAJ

Informacje

  • Imię i nazwiskoAnna Dołaszyńska-Żółkiewska
  • Specialty Chirurg Lekarz medycyny estetycznej Proktolog
  • Location GlivClinic Gliwice GlivClinic Katowice

Additional information

Chirurg Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala nr 4 w Gliwicach oraz Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala SPZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

Specjalizuje się w proktologii, dermatochirurgii, pełnoprofilowej chirurgii ogólnej i bariatrii. Zajmuje się między innymi leczeniem żylaków odbytu, zarówno chirurgicznym jak i małoinwazyjnym, a także leczeniem otyłości i medycyną estetyczną.

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny. W latach 2009-2017 zdobywała doświadczenie zawodowe w Uniwersyteckim Centrum Medycznym im. prof. K. Gibińskiego na Oddziale Chirurgii Przewodu Pokarmowego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, w tym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu oraz w Szpitalu Specjalistycznym Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej.

Posiada również doświadczenie w pracy naukowej w Pracowni Doświadczalnej przy Śląskim Centrum Chorób Serca. Prowadziła także zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Śląskim na studiach podyplomowych na kierunku „Opieka Andragogiczna i Pielęgnacyjna”, a także była ekspertem CEF TC-2015-2 eHealth Generic Services, H2020-MSCA-COFUND-2015 Life Panel oraz H2020-MSCA-ITN-2016 (Initial Training Network) Life Panel.

Details

Edukacja

  • Śląski Uniwersytet Medyczny
  • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Subscribe our
newsletter

***We send one a month.